Zabawki

Super wytrzymała zabawka dla psaPo raz kolejny producent akcesoriów i zabawek dla zwierząt pochodzący z Wielkiej Brytanii pokazał, że to dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i specjalizacji osiągają perfekcję w produkcji swoich artykułów. Wieloletnie budowanie swojej reputacji oraz dochodzenie do wysokich standardów, czynią z nich jednego z największych i najdoskonalszych producentów na świecie. Marka Grubber przez nich stworzona, to przykład nowoczesnego design’u tak bardzo na świecie cenionego. Piłki Grubber cechują się bardzo dużą wytrzymałością, wielofunkcyjnością oraz wykonaniem z wysokiej jakości gumy. Producent Happy Pet zawsze w pierwszej kolejności myśli o zdrowiu zwierzaków (stąd też ich współpraca z największą na świecie organizacją do zwalczania przemocy wobec zwierząt RSPCA) więc zabawki Grubber wykonane są z najwyższej klasy surowców, bezpiecznych dla stworzenia.Mocna zabawka psa angielskiej marki Grubber
Piłki przez nas prezentowane to najlepszy przykład nowoczesnego podejścia do projektowania zabawek dla zwierząt – minimalizm w wyglądzie, ale wielofunkcyjne zastosowanie. Zabawka posłuży bardzo dobrze jako aport, gdyż jej kształt jest bardzo wygodny do rzucania, a masa pozwoli na daleki lot. Kolory za to pozwolą na szybkie znalezienie po skończonej zabawie. Grubber świetnie sprawdzi się także jako gryzak. W jego konstrukcję wbudowano wypustki, które podczas gryzienia pomogą w utrzymaniu higieny zębów oraz wymasują dziąsła psa.
Piłkę jednak stosować możesz na wiele innych sposobów – kopiąc, rzucając, przeciągając z psem – jej uniwersalność nie zna granic. To właśnie dzięki temu zabawka Grubber bardzo szybko stanie się ulubionym akcesorium psa w każdej sytuacji.
Twój pies czeka na swojego Grubber’a – podaruj mu go!